KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8516540

nr 851 6540

Blandteknik

Skiss, Osignerad, 30x25

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 oktober 2013
kl 20:05:22

3/10 13:03:59 1      Vinnande bud